Projektavimo paslaugos - žemės sklypų pardavimas

Mūsų paslauga - suprojektuotų namų bei žemės sklypų pardavimas. Naujai besikuriančioje 6,3 ha ploto gyvenvietėje „Naujieji Ginduliai“ bus suformuoti 78 įvairaus dydžio sklypai. Šių sklypų paskirtis yra namų valda. Mes pasirūpinome miesto kanalizacija ir vandentiekiu bei visi sklypai turės kadastrines bylas!

Jei svarstote dėl savo galimybės čia įsigyti nekilnojamą turtą, konsultuojame apie galimą subsidiją pirmam būstui. Suprantame, kad naujas gyvenimo etapas reikalauja nemažai investicijų, tad surinkome visą informaciją apie subsidiją būstui jaunoms šeimoms.

Finansinės subsidijos būstui jaunoms šeimoms

0%
auginančioms
3 vaikus
ir daugiau
0%
auginančioms
2 vaikus
0%
auginančioms
1 vaiką
0%
neauginančioms
vaikų

Subsidija pirmam būstui – pagrindiniai žingsniai:

  • Jei jus sudomino „Naujieji Ginduliai“ projektas ir svarstote pirkti sklypą ar statyti būstą, pirmiausia turite deklaruoti turtą ir užpildyti prašymą www.spis.lt arba tiesiogiai savivaldybėje. Žemės sklypų pardavimas rajonuose yra šios subsidijos objektas.
  • Savivaldybė per 10 darbo dienų suformuoja pažymą subsidijai gauti, jeigu ji tam turi lėšų ir jei šeima atitinka numatytus kriterijus. Jei visos savivaldybės lėšos tiems metams išnaudotos, pažyma nesuformuojama, bet formuojamas sąrašas naujam finansavimo periodui laikantis eiliškumo pagal prašymo pateikimo datą. Jauna šeima šį statusą turi atitikti tik prašymo pateikimo metu. Tai reiškia, kad jeigu nesant pinigų subsidijoms šeima turi palaukti kitų metų ir sutuoktiniams per tą laiką sueina 36-eri, bet prašymo pateikimo metu sutuoktiniai buvo ne vyresni kaip 36-erių metų, jie atitinka kriterijus.
  • Kai suformuojama pažyma, jauna šeima per 15 kalendorinių dienų kreipiasi į pasirinktą kredito įstaigą (KREDITŲ SU FINANSINE PASKATA DAVĖJŲ SĄRAŠAS)
  • Kredito įstaiga per keturis mėnesius priima sprendimą suteikti kreditą arba ne. Nusprendusi suteikti paskolą būstui kredito įstaiga pasirašo kreditavimo sutartį subsidija pirmam būstui.
  • Socialinės apsaugos ir darbo ministerija ne vėliau kaip per 4 mėnesius perveda subsidiją už jauną šeimą kredito įstaigai, būsto įsigijimo atveju. Jei kompensacijos prašoma būsto statybai, subsidija išmokama pabaigus statybas.

Mūsų paslaugos

INDIVIDUALUS PASIŪLYMAS

Jums pritaikytas žemės sklypo pardavimo ar namo projektavimo pasiūlymas pagal įvardintus kriterijus.

PROJEKTAVIMO PASLAUGOS

Parenkami profesionalūs ir praktiški projektavimo sprendimai pagal numatytą dizainą.

PROJEKTO UŽBAIGIMAS

Pabaigus projektą perduodame dokumentus ir suteikiame pagalbą.

Kuo patogus „Naujieji Ginduliai“ projektas?

  • Projektavimo paslaugos - Projekto vystytojas teikia projektavimo pasiūlymus ir konsultacijas.
  • Subsidijos būstui jaunoms šeimoms - Konsultuojame ir padedame įsigyti namus su valstybės parama.
  • Įvairus pasirinkimas - Žemės sklypų pardavimas ir namų projektai.
  • Projekto administravimas - Suteikiama svarbi informacija ir paruošiami būtini dokumentai.